Dětský tábor 2020

 03.07. - 12. 07. 2020 (Odjezdový den: pátek. Odjezdová místa: Mimoň, Olomouc, Prostějov)

10.07. - 19. 07. 2019 (Odjezdový den: pátek. Odjezdová místa: Praha, Plzeň, Horní Planá)

Lido Adriano leží přibližně 15 km jižně od historického města Ravenny. Typickým znakem jsou písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Residence Belvedere je vybavena dvěma bazény. Apartmány jsou složeny z manželské ložnice, menším pokojem s dvěma postelemi nebo palandou, koupelnou se sprchovým koutem a dvěma balkony. Pro děti jsou rezervována spodní patra s nejbližším přístupem k moři.

Cena 7 390.- Kč zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem z nástupních míst (do nástupního místa si dopravu rodiče zajistí na vlastní náklady), plnou penzi + pitný režim (začínáme večeří, končíme večeří), závěrečný úklid, služby delegáta, služby zdravotníka, vedoucí, pojištění proti úpadku CK, vstupenku do zábavného parku Mirabilandia a vstupenku do aqua parku s pizzou a pitím (poslední den pobytu). Pojištění LV a úrazu není v ceně zájezdu! Pobyt je vhodný pro děti od 7 let (po ukončené první třídě).

Bližší informace získáte a objednávku učiníte prostřednictvím předsedů odborových organizací příslušných divizí, nebo u předsedkyně CPV.

Aktuální informace FCB: TáboryVLS.